Муніципальна інспекція: підсумки за перші півроку

На початку січня 2017 року за ініціативи  міського голови Сергія Кравченка у нашому містечку було створено муніципальну службу. Мер міста сподівається, що це покращить рівень правопорядку і безпеку громадян. Детальніше зрозуміти завдання та структуру  новоствореної інспекції, а також підвести підсумок уже виконаної роботи допоміг інспектор  КП «Муніципальної інспекції» Шполянської міської ради Василь Іванович ОЗАРИНСЬКИЙ.

— Розкажіть, у чому полягає суть роботи муніципальної інспекції?

Ми робимо все, аби забезпечити благоустрій міста. Проводимо роз’яснювальну роботу серед населення щодо ознайомлення з правилами утримання прибудинкових територій, боремося зі стихійними сміттєзвалищами у заборонених місцях, зелених зонах. Окрім цього, постійно здійснюємо комісійні виїзди на звернення громадян спільно з іншими відділами міської ради, проводимо перевірки по місту з метою виявлення та припинення торгівлі у невстановлених місцях. Хотілось би акцентувати увагу на активній співпраці з громадськими формуваннями міста та працівниками Шполянського відділення поліції. Завдяки їх допомозі нам вдається здійснювати охорону громадського порядку щоденно.

— Поясніть, будь ласка, структуру організації.

Нині до штату підприємства входять начальник та 2 інспектори, проте у майбутньому планується його розширення.

— Які цілі ставите перед собою?

По-перше, це, власне, боротьба із незаконною торгівлею. По-друге, охорона громадського порядку. По-третє, запобігання забруднення навколишнього середовища і, звичайно, дотримання правил благоустрою міста.

— КП «Муніципальна інспекція», як відомо, існує вже близько 6 місяців. Якими досягненнями можете похвалитися?

Загалом, досягнення є і досить значні. Інспектори провели роз’яснювальну роботу серед підприємців щодо правил утримання прилеглих до їх магазинів територій, а також виписали досить багато приписів за порушення благоустрою міста, розміщення рекламних носіїв у невстановлених для цього місцях. Хотілось би зазначити, що населення досить свідомо, з розумінням ситуації ставиться до таких приписів. Окрім того, на літній період з метою запобігання правопорушень у вечірній час змінений час роботи працівників КП «Муніципальна інспекція». Тепер будемо працювати у період з 8 до 15.00 та з 20.00 до 23.00.

— Що можете сказати про форму одягу, технічне забезпечення?

— Спецодяг для працівників КП «Муніципальна інспекція» нині знаходиться на стадії пошиття. До того ж, зараз вирішується питання щодо надання транспортних засобів для виконання завдань.

— Які маєте плани на майбутнє?

Плануємо зробити все задля забезпечення благоустрою, правопорядку, взаємодовіри з мешканцями міста. Будемо працювати над налагоджуванням тісних взаємостосунків з головами вуличних комітетів. Загалом, варто зазначити, що працівники комунального підприємства здійснюють прийом громадян з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 14.00 каб. №11 Шполянської міської ради. Хочу також нагадати шполянам про відкриття «гарячої лінії». Якщо Ви володієте інформацією про порушення правил благоустрою, екологічної безпеки, аварійних ситуацій або хочете заявити про незадовільну роботу комунальних служб, звертайтесь телефоном: 0686593761.

Розмовляла Тетяна ХИМЕНКО