“Ми не маємо права мовчати”: шполян закликають долучитися до акції на підтримку полонених захисників

Уже 47-му суботу поспіль у Шполі проходитиме мирна акція "Не мовчи! Полон вбиває!". Цього тижня з 12:00 до 13:00 родини військовополонених та безвісти зниклих захисників знову вийдуть, аби нагадати: їхні рідні досі не повернулися додому.

До участі жителів громади закликають громадські організації "Об'єднані духом", "Цитадель" та громадська активістка Ірина П'ятковська. Акція покликана привернути увагу до долі українських військових, які досі перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти, а також підтримати їхні родини.

За словами організаторки акції Наталії Мішечко-Поліщук, захід є повністю безоплатним. Родини, які щотижня виходять на такі акції, вже віддали найцінніше - спокій, впевненість у завтрашньому дні та можливість бути поруч зі своїми рідними.

"Ця акція - не про кошти. Вона про біль, надію, пам’ять і боротьбу за тих, хто досі перебуває в полоні. Поки вони не вдома - ми не маємо права мовчати", - каже вона.

Водіїв просять підтримати учасників акції звуковими сигналами.

"Наша підтримка для родин військовополонених та безвісти зниклих дуже важлива", - зазначила Наталія Мішечко-Поліщук, закликавши жителів громади долучитися до заходу.

Коментарі