На автора найкращого привітання чекає приз

Відділ культури Матусівської ОТГ оголошує для жителів громади конкурс на найкраще привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Конкурс «Новорічне привітання-2021» — це шанс підготувати особливі вітання та ще й отримати подарунки. Відбувається він у таких номінаціях: колективне привітання; дорослі; діти.

Для участі в конкурсі жителям громади потрібно надіслати привітання у формі малюнка, фото колажу, відеоролика, анімації на електронну адресу <lyudmila030877@gmail.com>, вказавши П.І.Б., контактний телефон та e-mail, аби оргкомітет мав змогу зв'язатися з учасниками конкурсу; або приносити роботи на електронних носіях до відділу культури за адресою: с. Матусів, вул. Кравченка, 7. Роботи приймаються до 25 грудня.

Нагородження переможців відбудеться 30 грудня з дотриманням карантинних норм, у відділі культури Матусівської сільської ради.

Автор найкращого новорічного привітання отримає подарунок! А найкращі роботи з кожної номінації (за рішенням журі) будуть опубліковані на сторінках Фейсбуку. Автор привітання, яке зібрало найбільше лайків, також отримає приз, – запевняють організатори.