На Черкащині злочинець зґвалтував прикуту до ліжка літню жінку

У селі Мизинівка на Звенигородщині зґвалтували 69-річну жінку. Місцевий 50-річний мешканець вночі пробрався до своєї жертви та понад годину знущався з неї, зламавши при цьому їй ногу. Пенсіонерка має вади зору та прикута до ліжка. Хто саме вчиняв наругу, не бачилаПро це інформують "Про все"

У селі кажуть, що не могли й подумати на односельця.

Постраждала жила самотньо. Син мешкає в сусідньому селі. Щодня приїжджав доглядати за матір’ю. В Мизинівці й раніше невідомі намагалися пробратися до будинків самотніх жінок. Селяни навіть влаштовували засідки.

- Я вранці саме виглянула у вікно і побачила, що Любу на рядні з хати виносять, – розповідає сусідка Надія Іванівна. – Під двором стояла «швидка», багато поліції. Цього чоловіка, що затримали, я знаю. Він приїхав із Західної України. Тут живуть його брат і мама. На нього б і не подумали. Маленький і худенький. Роботящий.

- Це вже не перший раз лізуть в хати, – пояснює мизинівчанин Григорій Бурбело. – Разів 6-7 таке було. Вікна виривало й двері. Я із сусідом навіть кілька разів засідки влаштовували, але нікого не було. Голову ламали, хто б міг це робити. На Руслана б не подумали. Про випадок дізнався від сина Люби. Саме привіз їй вранці поїсти. Знайшов її поломану. Одразу викликали поліцію і медиків.

Пенсіонерка зараз перебуває у сина вдома.

- Мій чоловік приїхав до матері й застав розбите вікно, – каже невістка Оксана Рибницька. – Лежала на ліжку роздягнена. Вона мовчала деякий час. Згодом розповіла про все. Казала, що заліз незнайомець. Впізнати не може, бо сліпа. Душив її, а потім скинув на підлогу. Саме тоді й зламав їй ногу. Знущання тривало понад годину. Вже були випадки, коли хтось хотів пробратися в хату свекрухи, але самого проникнення не було. Чоловік поставив ґрати й позабивав вікна. Але той все одно повиламував і зніс навіть раму. Не тільки до нашої баби він лазив. Подібні випадки продовжуються протягом 5 років. Вважаю, що це він теж робив. Почерк однаковий.

Зґвалтована пенсіонерка з жахом згадує події тієї ночі.

- З початку він нічого не казав, – пояснює пенсіонерка. Лежить на ліжку під теплою ковдрою. Обличчя все вкрите синцями. – Навіть не озвався. Я в голос промовила: «Хто це лізе чи то через вікна, чи то через двері?». Він затулив мені рота рукою і сказав: «Цить, бо вб’ю!».  Відчула, що був у рукавицях. То я й мовчала. Почав дуже знущатися. Люди так над тваринами не знущаються. Бив сильно в обличчя, в груди, живіт. Після цього всього мовчки утік.

Правоохоронці затримали ґвалтівника, коли той був на роботі. Як вийшли на підозрюваного, не кажуть.

- 7 жовтня до поліції надійшла інформація про зґвалтування, – коментує начальник Звенигородського відділу поліції Олег Міщенко. – Оперативникам вдалося встановити особу, яка в ніч з 6-го на 7 жовтня через вікно потрапила до будинку потерпілої. Винуватцю оголошено про підозру.

У серпні цього року інша мизинівчанка, до якої проник зловмисник, зуміла вигнати непроханого гостя. Ним виявився той самий чоловік.

- Маємо інформацію щодо непоодиноких випадків спроб проникнення до житла інших осіб цього та сусідніх сіл, – продовжує Міщенко. – 25 серпня до поліції звернулося двоє мешканців цього села, що до їхнього домоволодіння проник невідомий. У першому випадку зловмисник утік, бо видав себе ліхтариком і до нього почала обзиватися власниця. В другій ситуації намагався душити. Відбулася коротка бійка. Жінка вдарила нападника по руці, після чого нападник покинув помешкання. По цих випадках також порушена кримінальна справа.

Минулої п’ятниці, 9 жовтня, Звенигородський суд обирав для затриманого міру запобіжного заходу. Із журналістами спілкуватися не захотів та намагався приховати своє обличчя. Найближчі 60 діб чоловік проведе під вартою.