На честь Героїв Небесної Сотні провели спортивні змагання

В Україні встановлено особливий пам’ятний день — День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20-го лютого. З метою увіковічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні — в Шполянському НВК «Загальноосвітня I—III ступенів школа №3-гімназія» ранок 19 лютого розпочався загальношкільною лінійкою, під час якої учні заспівали Державний гімн України та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Цього ж дня практичним психологом, учителем фізичного виховання Юлією Пауковою проведено захід «Веселі старти» для учнів 3-іх класів, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. Метою заходу було розвивати в учнів вміння приймати рішення, діяти у нестандартних ситуаціях; пропаганді здорового способу життя; виховувати дисциплінованість і витримку.

В змаганнях брали участь 3 команди: «Олімпійці» 3-А класу, «Спарта» 3-Б класу, «Торнадо» 3-В класу. Діти мали змогу показати свою спритність і витривалість у 8-ми конкурсах. Перемогу здобула команда «Спарта», за що отримала грамоту. Кожен учасник був нагороджений медаллю. А за сприянням батьків діти отримали солодкі подарунки.

Людмила КАМІНСЬКА, педагог-організатор Шполянського НВК «Загальноосвітня І—ІІІступенів школа №3-гімназія».