На сайті Президента з’явилася петиція на підтримку звільненого голови Черкаської ОДА

На сайті Президента України з’явилася петиція проти звільнення з посади голови Черкаської облдержадміністрації Романа Боднара, пише "18000".

Зареєстрована петиція сьогодні, 31 серпня, Ганною Думою.

Згідно із її текстом, за часи свого господарювання Боднар проявив себе як конструктивний керівник, із потужною проукраїнською позицією, чим здобув прихильність та визнання жителів Черкаської області.

Водночас авторка петиції виступає проти призначення новим губернатором Сергія Сергійчука.

- За ініціативи центрального уряду в Черкаській області звільняють губернатора Романа Боднара, і натомість призначають Сергія Сергійчука. Головними завданнями нового губернатора є запуск потяга Черкаси-Київ (який вже три роки курсує) та поліпшення інтернету (який краще, ніж в Києві). Так як усі головні завдання вже виконано, то жителі Черкаської області просять залишити на посаді губернатора Романа Боднара, -йдеться у петиції.

Підтримати петицію можна тут.

Як раніше писав “18000”, днями на сайті НАЗК з’явилася декларація Сергія Сергієнка, який претендував очолити Черкаську ОДА. Він є колишнім співробітником СБУ.

Пізніше у своєму телеграм-каналі Сергій Трофімов зазначив, що пріоритетами Сергійчука на новій посаді будуть зниження тарифів, запуск потяга Черкаси – Київ, якісний інтернет у області, знесення незаконних об’єктів на березі Дніпра.

Згодом стало відомо, що Сергійчук фігурує у кримінальному провадженні, що розслідує Головне управління Національної поліції.

28 серпня Зеленський “втемну” представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації. На пресбрифінгу президент пояснив звільнення Романа Боднара тим, що “немає часу на інколи повільні дії тих чи тих представників сьогоднішньої влади”.