На Шполянщині відсьогодні “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки

На території Шполянської громади з 00 год. 00 хв. 12 листопада встановили червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) № 22 від 10 листопада 2021 року враховуючи рішення № 44 від 09.11.2021 Державної комісії ТЕБ і НС, а також лист заступника секретаря Ради Національної безпеки і оборони України від 04.11.2021 року до Шполянської міської ради ОТГ щодо посилення протиепідемічних заходів.

При запровадженні «червоного» рівня епідемічної небезпеки зберігаються всі попередні обмеження, а також забороняється:

перебування на територіях загального користування без захисних масок;

робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;

робота розважальних закладів тощо;

робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, фітнес-центрів;

проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

робота закладів культури.

У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише, якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Вказані обмеження не діятимуть у тих випадках, якщо 100% співробітників та відвідувачів вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть "зелений" COVID-сертифікат.

Також, з 16 листопада 2021 року за умови вакцинування працівників щонайменше однією дозою дводозної вакцини та обов’язковим дотриманням протиепідемічних правил не буде обмежуватися робота суб’єктами господарювання у сфері торгівлі:

продуктами харчування

пальним

лікарськими засобами та виробами медичного призначення

засобами гігієни та побутовою хімією

засобами зв’язку

друкованими ЗМІ

ветеринарними препаратами

кормами

насінням, засобами захисту рослин

Діяльність: перукарень за попереднім записом, робота закладів громадського харчування за адресною доставкою (на винос), фінансових установ та з надання фінансових послуг, медичних та ветеринарних практик, АЗС, ремонту комп’ютерів, побутових виробів, надання телекомунікаційних послуг.

Шполянська міська рада закликає захистити себе та рідних. Пункти і центри вакцинації працюють, знайдіть час та запишіться на щеплення від COVID-19!