На Шполянщині з’явиться сучасний стадіон, побудований за стандартами УЄФА

Новий сучасний стадіон, який відповідатиме стандартам УЕФА, вже цього літа з’явиться в селі Лебедин. Спонсором та ініціатором будівництва виступив Лебединський насіннєвий завод.

— Громада села неодноразово зверталася до нас із проханням допомогти у будівництві, оскільки раніше тут був стадіон із жахливим покриттям, на якому неможливо було займатися спортом і, тим більше, проводити футбольні матчі, — розповідає директор Лебединського насіннєвого заводу Анатолій Ткаченко. — А тепер буде сучасний спортивний комплекс на 300 посадкових місць з роздягальнями, трибунами, автоматичним поливом поля, огорожею та освітленням.

Вартість будівництва — близько 5 мільйонів гривень. Будівельні роботи розрозпочалися восени 2015 року, а завершити роботи планують вже до 1 серпня цього року.

— Хочемо на День села провести перший матч на новому стадіоні. Наразі вже огороджено територію, закладено поливну систему, завезено ґрунт, зараз відбувається будівництво трибун, опорної стійки і роздягальні. З 20 квітня плануємо засіяти поле травою, — ділиться планами Анатолій Ткаченко.

Новозбудований стадіон передадуть на баланс місцевої школи, і він стане зручним майданчиком для тренувань школярів та членів спортивних гуртків та секцій.

Планується також, що на стадіоні проводитимуться футбольні матчі та змагання всеукраїнського рівня.

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).