На Шполянщині запрацювали пункти обігріву

З початком морозів у Шполянському районі оперативно було організовано роботу цілодобових пунктів обігріву, які діють у Шполянській районній центральній та Лебединській дільничній лікарнях. Вдень, у разі перемерзання, можна зігрітись та випити гарячого чаю в районній поліклініці, всі виконкоми сільських рад надають допомогу нужденним.

— З початком снігопадів, ми повинні вжити заходи, щоб захистити населення району від переохолоджень, а особливо безпритульних, — сказав головуючий комісії, перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз під час засідання постійної комісії з питань техногенної екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. — Крім того, перевірити запаси пально-мастильних, посилочних матеріалів, шанцевого інструменту. Розгорнути пункти обігріву, забезпечити надання соціальної та медичної допомоги.

В роботі засідання взяли участь голова районної ради Олександр Кузуб, заступник міського голови Віталій Плетінь, начальник РВ Управління Державної служби з питань надзвичайних ситуацій України у області Олександр Пластун та інші члени оперативної комісії. Обговорено також питанням виділення приміщення для відкриття ще одного пункту обігріву. Зі слів головного інженера філії «Шполянський райавтодор» Сергія Бондаренка, згідно з регламентом проводиться посипання доріг, почнуть інтенсивне розчищання доріг. Проблемними залишаються шляхи в населених пунктах Митниця та Межигірка. Проте райавтодор завіз на всі підйоми доріг протиожеледну суміш. Кожен водій в разі непередбачуваної ситуації може нею скористатись.

До відома громадян!
З метою попередження випадків переохолодження громадян у зимовий період за ініціативи Шполянської міської ради у приміщенні міського будинку культури, що знаходиться за адресою: вулиця Шевченка, 99, цілодобово працює пункт обігріву.