НА ШПОЛЯНСЬКОМУ ЕЛЕВАТОРІ — ЧВЕРТЬ СТОЛІТТЯ

ТВОЇ ЛЮДИ, ШПОЛЯНЩИНО!

Працювати на ДП ДАК «Хліб України» Шполянський елеватор» Сергій Горбинко прийшов ще на початку 90-х років уже з певним багажем знань. До цього місця роботи, після закінчення профтехучилища, а згодом і Української сільськогосподарської академії, де Сергій Іванович заочно здобув вищу освіту, він уже встиг попрацювати електриком у колишньому колгоспі імені Жданова, а потім і «Маяку». А на Шполянському елеваторі розпочинав свою діяльність енергетиком. На той час підприємство очолював Микола Андрійович Сабадаш. Його Сергій Іванович вважає своїм наставником і згадує з великою вдячністю та теплом.

Підприємство тоді спеціалізувалося на прийманні, сушці, очистці та відвантаженні зернових культур, обмолоті та калібруванні насіння кукурудзи, приймаючи зерно від фермерських господарств, сільгосппідприємств нашого, Шполянського, та сусідніх районів області.

— Нині елеватор не змінив своєї діяльності, — каже головний інженер. — Щоправда, в порівнянні з попередніми роками дещо зменшилися об’єми вантажоперевезень, які нині здійснюються переважно через залізницю. Воно є філією державної продовольчо-зернової корпорації України і за всіма показниками займає шосте місце серед усіх філій. Нашими працівниками проводиться систематичний контроль якості і стану зерна, яке довіряють на зберігання поклажодавці. А для збереження якісних показників зернових проводиться комплекс відповідних заходів.

Сьогодні на підприємстві трудиться близько ста осіб, працює профілакторій, збудовано лазню.

Сергій Горбинко працює на елеваторі головним інженером, відповідаючи за його технічну частину. Вже звик і до своєї роботи, і до колективу, з яким зріднився за ці ось уже чверть століття.

День працівників сільського господарства є професійним святом і для Сергія Івановича, і для його колег, які трудяться на цьому підприємстві поряд.

Тож з нагоди професійного свята він надсилає усім своїм колегам найкращі вітан-ня і побажання добра та успіхів у праці.

Лариса БАЧИНСЬКА.