На своїй землі господарюємо самі

    Шполяни активно долучилися до боротьби із порослю

    Минулої суботи міські депутати від ВО «Черкащани» Михайло Богач, Сергій Кисленко та Ігор Мусюра ініціювали масштабне прибирання прилеглої до міської школи № 1 території від непотрібної порослі. 

   Корисну для міста акцію підтримали не лише жителі тамтешнього мікрорайону, а й усього міста. Через занедбану хащами місцину проходить доріжка, що сполучає заклад освіти із вулицями Лютневою, Молодіжною, Гвардійською, Некрасова.

   Шполянка Неоніла Лук’яненко каже, на заклик міських депутатів люди відгукнулись відразу, щоправда не всі.

  — Хотілось би, більшої підтримки, адже перш за все ми робимо це для себе, — каже пані Неоніла. За її словами на місці, де наводиться лад, раніше був стадіон, а поруч облаштований майданчик для занять військовою підготовкою. З часом територія обросла кущами та деревами і перетворилась в суцільний ліс.

   — Цією дорогою страшно пройти не лише ввечері, а й в день, не кажучи вже про наших дітей і внуків, які повертаються після уроків зі школи, — уточнює Неоніла Лук’яненко.

  Прибрати саме цю територію не випадково вирішили й самі депутати. Як зазначає Сергій Кисленко, від людей надходили численні звернення і скарги на те, що хащі стали для молоді, і навіть підлітків, зручним місцем для розпиття спиртних напоїв та куріння.

  — Також ми вирішили допомогти комунальним службам розібратися із порядком на пішохідній доріжці, яка сполучає школу із житловим масивом. Зараз ми бачимо, що комунальникам складно охопити прибиранням все місто, адже до основної роботи додались ще два населених пункти громади, і до міських «глибинок» не доходять руки. Тому ми запропонували свою допомогу. Все це проводиться абсолютно безкоштовно, із своїм обладнанням для прибирання, і звичайно ж, підтримкою самих людей, — розповів Сергій Кисленко.

   Учасники громадської толоки звільнили від непотрібної порослі і сухостою майже всю частину пішохідної дороги. Проте на всіх, хто долучився до благородної акції, чекав ще один неприємний сюрприз: розчищена територія перетворилась на звалище зі сміття. Тож, відтепер в цій місцині депутатам доведеться ініціювати ще один суботник, але в іншому форматі — з прибиранням та вивозом сміття, і, як запевнив міський голова Сергій Кравченко, в цьому їх безпосередньо підтримає міська влада із залученням комунальних служб.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ