НА ТУРНІРІ В БІЛОЗІР’Ї ПОСІЛИ ТРЕТЄ МІСЦЕ

ФУТБОЛЬНІ НОВИНИ

2—3 квітня в с. Білозір’я закінчився футбольний турнір на призи інтернет-порталу «Черкаський спорт».

Півфінальні зустрічі, які відбулися в перший день змагань, розпочалися поєдинком між командами «Зоря-Черкаський «Дніпро-2» (с. Білозір’я) та «Лідер» (Золотоніський район). Основний час цього поєдинку закінчився з рахунком 1:1. В серії пенальті кращими були футболісти «Лідера», які й вийшли до фіналу.

В другому півфіналі зустрілися «Аль-таїр» (смт. Драбів) та «ЛНЗ-Лебедин». Тут перемогу святкували футболісти «Аль-таїру» — 3:2.

Наступного дня відбувся матч за третє місце та фінальний поєдинок турніру. В матчі за третє місце ФК «ЛНЗ-Лебедин» переміг команду «Зоря-Черкаський «Дніп-ро-2» з рахунком 4:0, а в поєдинку за звання найсильнішої команди турніру «Аль-таїр» здолав «Лідера» з рахунком 3:1.

СТАРТУВАВ КУБОК
ЧЕРКАЩИНИ З ФУТБОЛУ

10 квітня на Черкащині кубковими зустрічами офіційно стартував футбольний сезон. Свій перший матч в розіграші кубка Черкащини «ЛНЗ-Лебедин» провів у Звенигородці з командою «Шевченків край». Гра пройшла за явної переваги гостей і закінчилася їхньою перемогою з рахунком 7:1. Голами в нашій команді відзначилися Петро Степанов (3). Андрій Калініч, Віктор Александров, Антон Вакуленко та Олександр Тупчієнко.

В складі «ЛНЗ-Лебедин» відбулися значні зміни — в колектив влилися Роман Коломієць, Євген Гуд та Олександр Парфьонов з ватутінського клубу «Ретро»; Петро Степанов та Сергій Дєдов з команди «Наша Ряба» (смт. Катеринопіль); Антон Вакуленко з «Черкаського «Дніпра» та Олександр Лобов, який виступав за одну з аматорських команд Чехії.

- Наступну гру в кубку Черкащини ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 17 квітня в Драбові з командою «Альтаїр».

Василь ШЕВЦОВ. м. Шпола.