НА ЮВІЛЕЙ ДО ГУРТУ «СРІБНІ СТРУНИ» ПРИБУЛИ МАЙЖЕ ВСІ ЙОГО УЧАСНИКИ

Минулої суботи в кіноконцертній залі «Космос» не було де яблуку впасти — свій 40-річний ювілей відзначав легендарний народний аматорський гурт «Срібні струни». На свято прибули майже всі його колишні і нинішні учасники. Також завітали гості — творчі колективи «Постскриптум» із Ватутіного та «Ліра» з Кам’янки.
Учасників святкового дійства вітали голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради Іван Скорик, члени політради районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Сергій Кравченко та Анатолій Ткаченко, представники СПОП «Відродження» Олена Куроченко і Валентин Лук’яненко та багато інших.

Свято відбулося завдяки фінансовій підтримці генерального спонсора ГК «ЛНЗ» (с. Лебедин), ТОВ «Маяк-Агро» (м. Шпола), СПОП «Відродження» (м. Шпола) та «Агро-Прогрес» (с. Капустине), ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» та ін.
Учасники гурту порадували всіх присутніх на урочистостях чудовим концертом, участь в якому взяли і колишні його керівники та учасники — Олексій Кочерженко, Дмитро Вовк, Микола Музиченко, Олександр Свердюк, Юрій Присяжний та ін. Гучні оплески лунали на адресу нинішніх учасників гурту — Анатолія Берестецького, Василя Третяка, Олени Чорногал, Євгенія Лисенка, Юрія Чорноуса, Оксани Скляр, Анатолія Міцкевича, Дар’ї Меркотан, Вікторії Верби та ін. Особливо багато теплих слів пролунало на адресу керівника гурту Олексадра Букаря.

Текст і фото Віктора КРАВЧЕНКА.