Надія Стеценко отримала подяку від Сергія Бубки

23 серпня 2015 року керівництво Черкаської обласної ради та Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» провели на Чорнобаївщині обласний фінал «Найспортивніше село Черкащини 2015». Центральний стадіон майорів синьо-жовтими знаменами, звучали пісні патріотичної та спортивної тематики, працювали торгові точки, створюючи святкову атмосферу для сільських спортсменів, вболівальників і глядачів.
Учасників і всіх присутніх з початком змагань привітали голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда, віце-президент Національного Олімпійського комі-тету і голова фонду «Рідна земля», народний депутат України, наш земляк Микола Томенко, за фінансової і матеріальної підтримки якого проходили нинішні змагання, голова обласної ради Валентина Коваленко, чемпіон Олімпійський ігор в Токіо Андрій Хіміч.
У своєму виступі голова обласної ради підкреслила, що проведенням отакого спортивного свята, ми демонструємо зовнішньому агресору і внутрішньому ворогу, що ми не опустили руки, а робимо все, щоб наша держава міцніла і ставала сильною. Валентина Коваленко зауважила, що змагання «Найспортивніше село» на Черкащині проводяться більше півтора десятка років, мають свою історію і традиції, подякувала чорнобаївцям, які підхопили естафету цього спортивного свята, та усім, хто дочетний до їх проведення, а особливо Миколі Томенку, який у такі нелегкі для країни дні надав значну підтримку.
Традиційно сільським спортсменам необхідно було боротися за першість з шашок, настільного тенісу, армреслінгу, гирьового спорту, міні-футболу, метання дротиків та перетягування канату. Титул «Найспортивніше село Черкащини» вкотре виборола в чесній безкомпромісній боротьбі команда господарів — с. Хрестителеве Чорнобаївського району. Друге місце за командою с. Степанівка Драбівського району і третю сходинку п’єдесталу посіла команда с. Піщана Золотоніського району.
Призери І, ІІ, ІІІ загальнокомандних місць отримали кубки, медалі, грамоти, а також подарунки, що їх вручав від імені організаторів Микола Томенко. Серед нагороджених — наша землячка, директор Матусівської ДЮСШ Надія Стеценко, яка отримала подяку від президента Національного Олімпійського Комітету України Сергія Бубки «За внесок у розвиток олімпійського руху Черкащини» та з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності. Вітаємо пані Надію з вагомою відзнакою!
Ганна ШВЕЦЬ