Нардеп Андрій Стріхарський взяв участь в обговоренні реформи житлової політики

Народний депутат України Андрій Стріхарський нещодавно взяв участь в обговоренні реформи житлової політики в Україні. Спільно зі Світовим банком, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Європейським інвестиційним банком та Європейською Комісією захід був організований з метою експертного обговорення реформування житлової політики та створення національної житлової стратегії.

На заході були присутні очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков, заступниця міністра Наталія Козловська, Посол США в Україні Бріджит Брінк, представники чисельних іноземних інституцій, які опікуються житловою політикою.

Стріхарський зауважує, що через війну сотні тисяч українців залишились без житла. За його словами, влада запровадила механізми допомоги людям, зокрема через програми компенсацій, будівництво тимчасового житла тощо. Водночас нардеп пояснює, що потрібні дієві кроки: реформування застарілих норм житлової політики, створення відповідної нормативної бази та її модернізація та адаптація законодавства про житло до норм права ЄС.

Народний обранець разом з Еллен Гамільтон, яка є провідним фахівцем з міських питань глобальної практики розвитку міст Світового Банку, обговорили можливі подальші напрями розвитку житлової політики в Україні в цілому та можливості залучення інвестицій європейських країн для створення сприятливих умов для приватного сектору.

3 Наталією Козловською, заступницею міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Стріхарський проговорив зміни та напрацювання в новому законі, продовження плідної роботи над ефективним механізмом його імплементації та роботи.

Коментарі