Народний гурт «Шанс» відвідав українських бійців у зоні АТО

Як уже повідомлялося, вокально-інструментальний гурт «Шанс» Шполянського міського будинку культури у червні провів ряд благодійних виїзних концертів у населених пунктах Шполянщини, Городищини та Звенигородщини. Зібрані кошти направлено на потреби українських бійців на передовій фронту. Після завершення благодійних турів «шансівці» здійснили поїздку на Луганщину, де порадували наших захисників чудовими концертами та привезеною благодійною допомогою від земляків.

Минулого року «Шанс» побував з концертною програмою в Донецькій області, де виступав перед бійцями АТО у військових частинах, локалізованих на передовій.

— Коли ми поверталися тоді додому, всі артисти ансамблю дали собі слово — якщо буде можливість, у липні вже 2016 року побувати з такою ж самою місією в Луганській області! — розповідає керівник гурту Юрій Присяжний.

— І ось днями ми звідти й повернулися. Чотириденний тур дозволив побувати в батальйоні імені генерала Кульчицького, ми виступили з концертною програмою перед бійцями 80-го окремого десантно-штурмового батальйону. Нашому виступу аплодували в палаці культури Станиці Луганської бійці АТО та численні жителі міста. Представники місцевої районної державної адміністрації нагородили гурт «Шанс» Почесною грамотою. А сльози радості від щирої української пісні я запам’ятаю назавжди — ми їм привезли не пісню, а часточку МИРУ з центру України! Свій концерт ми подарували ще в одному місці. Ми виступили перед бійцями АТО, що охороняють саму околицю Станиці Луганської, а це — 2—3 км від «сєпарів». Думаю, вони точно розглядали нас у бінокль. Але ми, працівники культури, не показували їм непристойних знаків (посміхається). Представники районної державної адміністрації Станиці Луганської також нагородили Почесною грамотою наш волонтерський центр, що гідно працює при Шполянській міській раді.

— Приємно і зворушливо пройшла наша зустріч з бійцями, — додає керівник волонтерського центру Сергій Кепша. — Боляче було бачити напівзруйноване місто, але люди там не обділені оптимізмом, раділи українській пісні і підтримці небайдужих співвітчизників, які приїхали із мирної території. Їм справді нелегко, адже небезпека існує щохвилини — ворог дислокується за горб, ми навіть бачили прапор ЛНР, прив’язаний на пам’ятнику князю Ігорю. Бійці 25-ої бригади, які охороняють місто, щиро подякували шполянським аматорам за такий приємний візит і щиру підтримку.

Ганна ШВЕЦЬ.