Наші боксери здобули призові місця у турнірі на честь зірок Лондонської олімпіади

У місті Залізний Порт Херсонської області з 20 по 25 червня відбувся ІІ Відкритий Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений зіркам Лондонської Олімпіади.

Змагання присвячені спортсменам,  які є прикладом для юних боксерів, як треба тренуватися і багато працювати над собою, щоб досягати високих результатів у спорті. Саме тому він і має таку незвичну назву.

У турнірі взяли участь 209 боксерів з 11 областей України, а також гості з Чадир-Лунга (Молдова), команди з Могильова та Вітебська (Білорусь).

Серед 209 учасників не загубилися і наші юні вихованці. Шполянський район представили п’ять  боксерів Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи.

За підсумками турніру Руслан Пахолко у ваговій категорії  52 кг узяв «срібло», посівши друге місце, «бронзу» у півфіналі вибороли Сергій Шахпарян у ваговій категорії 60 кг, Ростислав Муравйов (38,5 кг), Богдан Пахолко (60 кг), поступившись неодноразовим  призерам цього турніру.

Ми пишаємося перемогами наших спортсменів і результатом задоволені. У цих змаганнях наші вихованці показали непоганий результат. Перемоги хлопців на турнірі всеукраїнського рівня — це престиж нашого району.