«Наші діти – великі молодці, і цей досвід, який вони нині здобувають, збережеться на все життя», – панотець Роман Саломатін

Щоб допомогти військовим, нинішні школярі влаштовують благодійні акції, жертвують власні заощадження, самостійно розкладають благодійні прилавки.

Такими маленькими героями також пишається Шполянська громада.

Нещодавно ми писали про рідних братів і сестру – Сашу, Івана та Яна зі Шполи. Діти зібрали кошти і закупили військовим необхідні засоби гігієни. Волонтери знову готуються до відправки на передову, внесок від діток обов’язково передадуть нашим військовим.

На своїй сторінці у фейсбуці настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці панотець Роман Саломатін повідомляє про дівчинку Катю, яка продавала браслети, а виручені кошти (540 грн) передала на ЗСУ, про посильну допомогу у зборі коштів, які надають юні шполяни  Віталій та Даня.  Минулого тижня сума, яку зібрали хлопчики, сягнула 7 100 гривень.

– А це вже кілька непоганих турнікетів або один крутецький та один простенький, – пише отець Роман. – Наші діти – великі молодці, і цей досвід, який вони нині здобувають, збережеться на все життя. Любов та бажання допомагати ближнім та країні стануть основою.

– Україні, звичайно бути, коли є такі надзвичайні волонтери. Будьте здорові та на радість багаті, –прокоментувала шполянка Валентина Черненко.