Націлені на довгострокові і міцні відносини: “Дніпро-80” та “ЛНЗ” уклали угоду про співпрацю

Футбольний клуб "ЛНЗ" та черкаська ДЮСШ підписали меморандум про співпрацю.

Журналісти видання "Табло" поспілкувались з президентом ФК "ЛНЗ" Андрієм Полтавцем і представником "Дніпра-80" Андрієм Фощієм та розпитали їх про деталі меморандуму.

  • Подаючи заявку у ПФЛ для отримання атестату для виступів у професійній футбольній лізі однією з вимог є співпраця з місцевими спортивними школами. Тому ми вирішили заключити меморандум з "Дніпром-80". Ми це робимо не лише для атестату, а й для розвитку дитячого футболу, - зауважив Андрій Полтавець. - Варіант угоди з "Дніпром-80" – це логічне рішенння. Ця школа вже стала брендом не лише у Черкасах, а й на всеукраїнському рівні та виховала багатьох футболістів, що нині виступають на професійному рівні у відомих українських клубах. Ми не вагались, коли обирали з ким буде співпрацювати "ЛНЗ". У нас вже доволі давно хороші відносини з тренерським та керівним штатом Дніпра.

Зі слів президента "ЛНЗ", перший етап співпраці – це організаційний, технічний етап. Це буде матеріально-технічна допомога школі. Представники лебединців планують закупляти під цю команду екіпірування: форму, інвентар та інше.

- Але ми не хочемо обмежуватися лише матеріальною допомогою. Ми підтверджуємо, що будемо допомагати у розвитку професійної кваліфікації тренерам та футболіста Дніпра-80. З керівництвом школи ми ще будемо обговорювати усі аспекти нашої співпраці, але впевнений, що вона точно буде успішною», – розповів Андрій Полтавець.

Учасники угоди вважають, що підписання такої угоди додасть нових фарб у галузь спорту міста та області.

- Для Черкаського дитячого футболу це дуже добре, що у місті з’являється футбольна команда з великими цілямі та амбіціямі у професійному футболі. Ми націлені на довгострокові і міцні відносини з нашими партнерами ФК ЛНЗ, які були б вигідні для обох сторін. Не сумніваємося, що саме цей союз дасть поштовх до стабільного розвитку в довгостроковій перспективі дитячого футболу в Черкасах, - розповідає Андрій Фощій. - Вже незабаром наші чотири найстарші команди будут забезпечені від ФК «ЛНЗ» футбольною формою та м’ячами для участия у другому колі Вищої ліги ДЮФЛУ, який стартує 4 квітня.

Нагадаємо, за сумою турнірних Дніпро-80 очок посідає перше місце у 3 групі вищої ліги ДЮФЛУ після першого кола.