Національно-патріотичне виховання породжує єдність народу

З 8 по 14 жовтня в Шполянській об’єднаній територіальній громаді проходив тиждень національно-патріотичного виховання.

В рамках цього проекту у закладах освіти міської ОТГ відбулись заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді, проведені тематичні уроки, спортивні свята, виставки.

Напередодні Дня захисника України на базі комунального закладу «Шпола-Арена» вперше в громаді організували військово-спортивне свято «Козацькі забави» для учнів 10-11 класів шкіл міста.

Юна молодь змагалась в таких видах програми: стрільба з пневматичної гвитнівки; стрибки через канат; метання шини; «Козацька естафета»; «Смуга перешкод».

За підсумками змагань грамоту за зайняте 1 місце отримала збірна команда Шполянського НВК ЗОШ №3-гімназії, 2 місце зайняла збірна Шполянської ЗОШ №1, а 3 місце розділили між собою збірні команди Шполянського НВК ЗОШ № 2-ліцей та Шполянська ЗОШ №5.

14 жовтня відбувся турнір з міні-футболу серед дорослих, присвячений Дню захисника України, в якому два призових місця зайняли команди Шполянської ОТГ. Змагання проходило по коловій системі (кожен з кожним).

На завершення фінальної гри команди розділили призові місця в такому порядку: золоті медалі - отримала команда Шполянської ОТГ; срібні — команда з м. Новомиргород; бронзові нагороди отримала команда «Випускники Шполянської ДЮСШ».

Також було відзначено кращого нападника турніру, яким став Влад Запісецький (Шполянська ОТГ) , кращого захисника турніру отримав гравець команди «Випускники Шполянської ДЮСШ» Влад Поштар, та статуетку кращого воротаря турніру отримав Сергій Суржок, з команди-гостя турніру з міста Новомиргород.

15 жовтня також до Дня захисника України провели шаховий турнір. Учасники змагались у трьох вікових групах.

У молодшій групі, вкотре, отримав перемогу Артем Рафінкулов, 2 місце зайняв Денис Нелинь, на третьому місці Назар Сєрий.

Серед старших школярів найкращий результат у Олексія Комара, на другому місці Микола Килимистий.

Переможцем серед дорослих став Микола Крушинський, на другому — Володимир Щербак, третє місце здобув Віктор Колногуз. Незважаючи на програш у першому турі Микола Крушинський зумів виграти решту п'ять. Головна його перемога сталася в останньому турі, адже його суперника влаштовувала нічия.

Подібні заходи в громаді проводитимуться і надалі, адже одним із пріоритетних напрямків розвитку підростаючого покоління  є національно-патріотичне виховання, яке виховує у дітей почуття причетності та небайдужості до долі України сьогодні і в майбутньому.