Національний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка» запрошує на виставку «Мистецтво села»

Щодня з 09:00 до 17:00  колектив Національного заповідника  «Батьківщина Тараса Шевченка» чекає туристів, які в рамках урядової програми «еПідтримка» можуть використати тисячу гривень на відвідування закладу, якщо вакциновані двома дозами проти COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Звенигородської районної ради.

Заповідник запрошує відвідати першу персональну виставку 2022 року, яка має назву «Мистецтво одного села», оглянути вироби з глини гончара Костянтина Пустільніка у виставковому залі Моринського музейного комплексу. Виставка присвячена різдвяній тематиці. Довкола неї – роботи сучасника з м. Олександрія Олександра Охапкіна. Виставка діє до 20 січня 2022 року.

Вартість квитка можна сплатити через платіжний термінал. Заповідник чекає на відвідувачів із негативним результатом тестування на COVID-19, проведеним не більш як за 72 години до екскурсії, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації чи одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг додатка Порталу «Дія». Правила щодо наявності документів поширюються лише на повнолітніх, за наявності документа, що підтверджує вік особи.

На період карантину також діє обмеження – кількість відвідувачів у групі до 10 осіб. Заходи та екскурсійне обслуговування проводяться з недопущенням скупчення відвідувачів, дотриманням норм соціальної дистанції, допуск до приміщень або на територію місць проведення заходів відвідувачів (учасників) з одягнутими засобами індивідуального захисту, зокрема захисними масками або респіраторами.