«Не змогли перейти Рубікон»: «ЛНЗ-Лебедин» зіграли вдома результативну нічию

Футбольний клуб «ЛНЗ-Лебедин» у матчі 13-го туру чемпіонату України серед аматорів зіграв у нічию з київським «Рубіконом-Вишневе». Зовсім неочікуваний результат цього поєдинку. «ЛНЗ» грав першим номером, хоч і пропустив першим, і мав доводити гру до логічної перемоги, але дрібниць у футболі не буває, чим гості і скористались, пише видання «Табло.Черкаси».

Зі старту матчу «ЛНЗ» узяв м’яч під контроль і активно шукав прогалини в захисті киян. Багато роботи виконав Дєдов на лівому фланзі, постійно навантажуючи прострілами і подачами штрафний майданчик суперника. Однак замикати не було кому. Найкращий такий момент був у Качура на третій хвилині: замість Дєдова прострілив Колос, а Руслан у підкаті спрямував м’яч повз стійку. Був у Качура ще хороший удар зблизька, але там на місці опинився голкіпер.

Натомість забили гості. Скористались позиціями гравців Лебедина на своїй половині: втікли в контратаку і реалізували шанс перед перервою – 0:1.

На другий тайм підопічні Василя Гречаного вийшли зарядженими і вже через 20 секунд захисникам суперника довелося двічі кидатися під удари всіма силами, щоб застрахувати свого голкіпера. Він готувався до пенальті, який чітко реалізував Грицай – 1:1. Віталій бив штрафний – захисник у стінці зіграв рукою і рефері поставив одинадцятиметровий.

Через 10 хвилин суддя міг оформити дубль і був би правий, однак не наважився фіксувати брутальний фол на Колосі. Карма повернулася в наступній атаці – Литовчак головою вивів «ЛНЗ» уперед – 2:1.

Такий розклад суттєво додав енергії лебединцям, які стали домінувати по всьому полі. Листопад здалеку мало не перекинув воротаря, далі Литовчак головою надіслав м’яч у поперечину і слабко підставився під простріл Грицая. «Рубікон» грав переважно на дальніх ударах. І коли здавалося, що в компенсований час уже нічого не станеться гравець киян Чорномаз забив після стандарту – 2:2.

За хвилину Колос все ще міг врятувати для «ЛНЗ» три очки, але з декількох метрів без опіки пробив рівно туди, де цього чекав голкіпер.

У підсумку рахунок: 2:2. Цьогоріч залишається тільки одна гра на виїзді з київським «Атлетом». Вона відбудеться на початку листопада.