Нечуючих громадян відвідали представники міської ОТГ

У 1951 році на честь заснування Всесвітньої федерації глухих в останню неділю вересня було вирішено відзначати Міжнародний день глухих. У переддень Міжнародного дня глухих членів шполянської організації відвідали представники ОТГ.

Керівництво Шполянської міської ради ОТГ завжди проявляє турботу до громадян, які позбавлені можливості вести повноцінне життя внаслідок вад фізичного розвитку.

Перший заступник міського голови Олександр Кузуб разом із директоркою Територіального центру соціального обслуговування Людмилою Шпоть завітали до Шполянської організації УТОГ, яку очолює Світлана Дудка.

— Одним із найважливіших чинників прогресивного розвитку суспільства є гуманне, милосердне та дбайливе ставлення до людей, які не можуть вести повноцінне життя внаслідок вад слуху. Шполянська міська рада не стоїть осторонь проблем інвалідів об’єднаної громади, завжди вивчає потреби відповідних організацій і виділяє кошти на їхню соціальну підтримку, — зазначив Олександр Кузуб.

До речі, цього року міський голова Сергій Кравченко особисто взяв участь у флешмобі, приуроченому до Міжнародного тижня глухих (23—29 вересня) і записав відеозвернення з нагоди Міжнародного дня жестових мов, яке відзначали 23 вересня. Міський голова мовою жестів побажав всім нечуючим жителям Шполянщини щастя, радості, здоров’я і добра.