Нехай росіяни спростують таких 10 фактів

1. Державу з назвою Московія цар Петро I перейменував в Росію аж в 18 столітті, в 1721 році!

2. Плем'я Мокші назвало свою річку Москва, а переклад цієї назви, з мови Мокші, звучить як «брудна вода». Будь-які інші мови світу не можуть перевести слово Москва. Слово «Кремль» — татарське і позначає зміцнення на височині!

З. У середні віки всі картографи Європи писали і проводили кордон Європи уздовж кордонів Русі (Русь — це територія нинішньої України). Московія — улус, зі своїми фінськими народами, завжди була складовою Орди, і її Європа справедливо відносила до Азії!

4. Московія (Росія) платила данину Кримському Хану, своєму суверену і господарю, який був правонаступником Золотої Орди, аж до 1700 року! Цар Московії зустрічав кримського посла на Поклонній горі, садив його на свого коня, сам пішим, під вузду, вів коня з кримським послом в Кремль, садив його на свій трон і вставав перед ним на коліна!

5. У 1610 році, в Московії на Борисі Годунові (мурза Гудун) закінчилася династія Ченгізідов (родич Чингісхана), і на трон звели Олексія Кішку з фінського роду Кобили, а при вінчанні його на Царство церква дала йому прізвище Романов, який нібито прибув з Рима правити Московією 6. Катерина II, після окупації останньої вільної Руської Держави — Великого Князівства Литовського (територія Білорусі) в 1795 році, своїм наказом веліла назвати угро-фінські племена Московії якимись великоросами, а українців — справжніх русичів — малоросами!

7. Ніхто і ніколи не бачив в оригіналі договір про возз'єднання між Московією та Україною, нібито підписаний Хмельницьким і царем Романовим!

8. Вже кілька століть археологи Московії шукають артефакти, що підтверджують достовірність Куликовської битви, але поки безуспішно, от тільки байку про перемогу Д. Донського над Мамаєм виспівують досі на всі голоси!

9. Псковська, Новгородська, Смоленська області Росії — це колишні слов'яно-руські князівства, і до угро-фінської Московії не мали жодного відношення, поки Московія-Орда не окупувала їх відповідно в 1462, в 1478 і в 1654 роках. А в інших областях Росії (Московії) ніколи не мешкали слов'янські племена і народи.

10. Золота Орда і її дочка — Московія, — це єдині країни світу, які тримали в рабів власний народ. Це і пояснює вічну відсталість багатою на природні копалини Московію від порівняно обділених на природні ресурси європейських країн. Адже ефективність роботи вільних людей набагато вище, ніж рабів!!!

P.S. По міфам російської національної свідомості завдано нового удару. Спочатку дослідження генофонду російського народу, що проводилися російськими вченими в 2000—2006 рр., показали, що генетично росіяни — зовсім не слов'яни, а чистокровні фіни, які нічим не відрізняються від мордви (див. статтю «Обличчя російської національності», №15, 2006).

За повідомленням московського Центру Льва Гумі-льова від 18 березня, російські вчені вперше в історії провели нечуване дослідження російського генофонду — і були шоковані його результатами!!! У тому числі ці дослідження повністю підтвердили, що росіяни — це не слов'яни, а тільки російськомовні фіни.

Результати аналізу мітохондріальної ДНК показали, що ще одна найближча рідня росіян, крім фінів Фінляндії, — це татари: росіяни від татар знаходяться на тій ж генетичній відстані в 30 умовних одиниць, які відокремлюють їх від фінів!!! У міфі про «слов'янські корені росіян» вченими Росії поставлена жирна крапка: нічого від слов'ян у росіян НЕМА!!!! Є тільки близька слов'янській російська мова, але і в ній 60—70% не слов'янської лексики, тому російська людина не здатний розуміти мови слов'ян, хоча справжній слов'янин розуміє через схожість слов'янських мов — будь-яку (крім російської). В Росії живуть росіяни, але не росіяни. РУСЬ була і є, тільки КИЇВСЬКА!!!