Неповторні художні образи із творчого світу Владислава Задворського

17 листопада в читальній залі Шполянської центральної районної бібліотеки проходив надзвичайно цікавий культурно-просвітницький захід, який зібрав шанувальників мистецтва і світу прекрасного. Цього дня відбулася виставка робіт нашого земляка, молодого талановитого художника Владислава Задворського, який здобув освіту в Київській Державній Академії архітектури та мистецтва. Роботи Владислава побували на багатьох виставках в м. Києві, відзначені нагородами та заохочувальними преміями. В його роботах чітко простежується особистий стиль, а також професійне володіння пензлем та олівцем, з-під яких народжуються неповторні композиції, пейзажі, а портрети можуть багато розповісти про настрій та роздуми зображуваного образу.

На даний час Владислав займається розписом Храмів Архистратига Михаїла та Успіння Пресвятої Богородиці в Одеській області.

Привітали молодого художника, якому щойно виповнилося 30 років, представники районної влади та творчого кола району, його наставник з Городища Олекса Близнюк, які побажали здійснення усіх подальших творчих планів та задумів, стати знаменитим художником Шполянщини і всієї України.

Наталія СТОРЧАК