Нерест – 2024: на Черкащині поліція задокументувала понад 70 правопорушень

Від початку введення заборони на вилов риби поліція виявила понад 70 порушень правил рибальства. Сума збитків становить близько 5 мільйонів.

З 1 квітня на території області почала діяти весняно-літня нерестова заборона. З метою виявлення порушників правил рибальства правоохоронцями Черкащини було здійснено 70 профілактичних рейдів. До таких заходів залучалися поліцейські офіцери громад, дільничні офіцери поліції, поліцейські сектору реагування патрульної поліції, патрульні роти з обслуговування водних об'єктів УПП в Черкаській області та працівники екологічної інспекції.

Спільно з рибоохоронними патрулями, під час превентивних рейдів, поліція вилучила: 2800 штук риби різних видів, 6 човнів, 51 незаконне знаряддя лову, 4 транспортних засоби.

Сума збитків завданих державі становить понад 5 мільйонів гривень.

Нагадуємо, що на території Черкаської області з 1 квітня діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. 

Порушення правил рибальства тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків.

За інформацією Поліції Черкаської області

Коментарі

Сергій :

Мало виявлених порушень для такої великої області! Це в основному на Дніпрі, а ви б повідомили скільки виявлених порушень у кожному районі, зокрема мене цікавить у Тальнівському. І чому не друкуєте прізвища порушників?