НЕВЧАСНЕ ФІНАНСУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКИХ ПОТРЕБ ЗБІЛЬШУЄ ВТРАТИМІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

У Шполі мало що робиться через те, що державна скарбниця не перераховує кошти, хоч вони є на рахунку. Настав час змусити зробити це через суд.

Торік міська рада не придбали трактор для вивезення сміття за 180 тис. гривень, а тепер треба заплатити 270 тис., не купили сміттєвоз за 650 тис., а зараз він коштує 900 тис. Через те що казначейство не перерахувало кошти, не придбано потрібну техніку для комунальних підприємств. І взагалі, через це не виконуються видатки по бюджету.

У березні нинішнього року мені пощастило побувати в Угорщині, Австрії, Словаччині, де українські депутати переймали досвід роботи. На мою думку, у галузі місцевого самоврядування наше законодавство і їхнє співпадають на 90%. Проте з депутатів громада вимагає по-справжньому і вони працюють під її контролем старанно. Створені ними комунальні підприємства обробляють землю, ферми, вирощують врожаї, доглядають ВРХ, заробляють гроші. Нам би задіяти комбінат комунальних господарств, який раніше теж мав виробництво. Чесних, розумних, ініціативних треба долучати у владу сьогодні, якщо хочемо жити по-новому завтра. Не йди у депутати, якщо не збираєшся нічого робити для людей. Час «антимайданівців» у владних кріслах з депутатськими мандатами минув. Громаді, виборцям треба бути уважними і вимогливими передаючи свою владу, владу народу своїм обранцям.

Петро Комар,

депутат міської ради.