Незабаром у Лебедині з’явиться європейська дорога

Село Лебедин може стати зразком ремонту доріг. Там нині доводять до ладу вулицю Центральну. При цьому ушкоджену ямами дорогу не просто латають, а капітально ремонтують, повністю замінюючи старий асфальт на новий. На деяких ділянках також встановлюють нові бордюри.

Загальна протяжність дороги, на якій проводиться капітальний ремонт, — майже півтора кілометри.

— До мене звернулися мешканці села з проханням допомогти з ремонтом вулиці Центральної у тих місцях, де вже утворилися ями та тріщини, — розповідає депутат Черкаської облради, директор Лебединського насіннєвого заводу Анатолій Ткаченко. — На цих відрізках ми знімаємо старе асфальтне покриття і укладаємо нове. До цього процесу вдалося залучити київські ремонтні організації.

Анатолій Ткаченко наголошує, що особисто контролює якість ремонту, аби потім дорога служила не один рік. Тим більше, що Центральною вулицею села їздять не лише лебединці.

— Їздять і вантажівки, і автівки, що прямують через Лебедин до інших сіл та до Кіровоградської області, — уточнює депутат. — Тому плануємо, що це буде дорога європейського зразка.

Упоратися з ремонтами робітники обіцяють до 1 травня.

Мешканець села Лебедин Сергій Осаула говорить, що звернутися щодо ремонту дороги до депутата, лебединці вирішили на загальних зборах села, адже головна вулиця повинна бути в ідеальному стані.

— Наша центральна вулиця — транзитна, тобто нею проїздить багато транспорту, тому, зрозуміло, що вона має бути відремонтованою, — говорить пан Сергій. — А у подальшому ми плануємо звернутися до нашого депутата із пропозицією зробити біля села ще й об’їзну дорогу, щоб пустити нею великогабаритний транспорт. Маємо сподівання, що така ідея також буде підтримана.

Водночас Анатолій Ткаченко зазначає, що до нього, як до депутата облради, звернулися і громади інших населених пунктів. Також просять посприяти у ремонті доріг у їхніх селах.

— Ці питання ми розглядаємо з депутатами-колегами та вивчаємо оптимальні варіанти вирішення цих звернень, — зауважує Анатолій Ткаченко.

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).