НІ НА МИТЬ НЕ ЗАБУВАЄМО ПРО СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ

— На жаль, війна на Сході України досі триває, цей воєнний конфлікт продовжує забирати життя українських патріотів — мужніх захисників України, — розповів газеті «Шполяночка+» голова міського громадського формування самооборони «Оберіг» Сергій Кепша.

— Незважаючи на таку складну ситуацію в країні, пов’язану з воєнними діями, і на те, що люди стомилися від цього новітнього лихоліття, шполянські волонтери не полишили справу підтримки українських бійців на передовій фронту. Декілька разів на місяць ми здійснюємо поїздки на Схід, передаємо їм необхідні речі та продукти. Небайдужі шполяни постійно допомагають нам у цьому. Так, щиру подяку висловлюємо керівництву Групи компаній «ЛНЗ», жителям Василькова, Мар’янівки, фермерському господарству «Донченко» з Лип’янки, родинам Мільчевичів та Пінчуків зі Шполи, жителям міських вулиць Забережної, Володарського, Толстого, приватним підприємцям Ігорю Кукурузі, Анатолію Носуличу, Назару Золотоверхому, Богдану Пхакадзе, директору ТОВ «Маяк-Агро» Михайлу Богачу, директору меблевої фабрики Володимиру Джавазі за надання допомоги воїнам, а також дітям зі Шполянської спеціалізованої школи-інтернат, які передали бійцям свої малюнки.

— Остання наша поїздка була здійснена за маршрутом по Луганщині, де ми відвідали бійців 28-ої та 92-ої бригад, у складі яких несуть службу шполянські хлопці, — повідомив Сергій Михайлович. — Вони дуже раділи передачам із рідної домівки. Ми продовжуємо збір допомоги фронту і напередодні новорічних свят знову рушимо у дорогу.

Наталія ДАВИДЕНКО. Фото Сергія КЕПШІ.