Нічия з «Альянсом»

20 жовтня відбувся дванадцятий тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд.

«ЛНЗ-Лебедин» свою зустріч проводив на виїзді в Сумській області з командою «Альянс» смт Липова Долина. Гра пройшла у безкомпромісній боротьбі, суперники не хотіли поступатися один одному. На 18-ій хвилині господарі відкрили рахунок.1:0 на користь «Альянсу», так закінчується перший тайм.

У другому таймі гості почали діяти на більш високих швидкостях, розхитуючи захист господарів, та лише на 84-ій хвилині Тимофій Листопад зрівняв рахунок 1:1,такий підсумок цієї зустрічі.

Наступні зустрічі «ЛНЗ-Лебедин» проведе 24 жовтня в м. Новомосковську Дніпропетровської області. Це буде гра ¼ розіграшу кубка України з футболу серед аматорських команд. Суперник — «Дніпро» м. Дніпро.

27 жовтня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» відбудеться гра чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. Зустрічаються «ЛНЗ»-«Діназ» м. Вишгород Київської області. А 31 жовтня на стадіоні «ЛНЗ-Арена» с. Лебедин матч-відповідь розіграшу ¼ кубка України серед аматорських команд. Суперник «Дніпро» м. Дніпро.