Нова сучасна техніка рятуватиме життя шполян

    Незвичайна і приємна подія відбулася вчора біля приміщення поліклініки у Шполі — вручення сучасного автомобіля швидкої допомоги Шполянській центральній районній лікарні.

З цієї нагоди громадськість міста, представники місцевих органів влади та закладів охорони здоров’я  взяли участь в урочистому зібранні та стали свідками отримання цінного подарунка, який ГК «ЛНЗ» підготувала для всіх жителів Шполянщини.

Таким чином ЛНЗ вкотре продемонструвала свою відповідальність до проблем, які турбують шполян.

   Вручення нової, сучасно швидкої для потреб усієї шполянської громади було приурочено Дню медичного працівника — професійному святу тих, хто постійно перебуває на варті нашого здоров’я.     

   І хоч подія стосується безпосередньо наших медичних працівників, але вона є важливою для всіх жителів міста і Шполянського району. У цих щоденних  реаліях, з якими постійно стикаються медичні працівники, їм особливо  важливо відчувати підтримку громади, влади та просто небайдужих людей. І прикладом такої підтримки є постійна допомога громаді Групою компаній ЛНЗ – багаторічним соціальним партнером, який постійно приділяє увагу не лише медичній галузі, а й усім сферам життєдіяльності Шполянщини.

  — Сьогодні, в умовах реформування  системи охорони здоров'я, будь-який медичний заклад має бути оснащений сучасною медтехнікою та забезпечений новими автомобілями швидкої допомоги, — наголосив у своєму виступі директор Лебединського насіннєвого заводу, депутат Черкаської обласної ради від Шполянщини Анатолій Ткаченко.

— Група компаній ЛНЗ уже не перший рік позиціонує  себе як соціально відповідальний бізнес і надійний партнер. І свої декларації завжди підтверджує справами. Цей реанімобіль, який ми сьогодні із задоволенням передаємо Шполянській районній лікарні для потреб Шполянської громади, обладнаний самими сучасними приладами і засобами для надання першої медичної допомоги.

Тож, отримуйте цей подарунок та спішіть і встигайте на допомогу шполянам. А вам, шановні медики, бажаю того, чого ви бажаєте своїм пацієнтам: здоров'я, миру і добробуту. Аби держава, влада по-справжньому піклувалась про ваші зарплати, матеріальне оснащення лікарень і ФАПів, забезпечення доступними ліками усіх, хто їх потребує!

   Анатолій Миколайович вручив ключі від автомобіля швидкої допомоги головному лікарю Шполянської центральної районної лікарні Василю Уманцю, який при цьому висловив глибокі слова вдячності за безцінний подарунок для потреб громади та небайдужість до майбутнього рідного краю. Потім передав ключі водію, який відразу ж випробував машину та подав перший «привытний» сигнал.

   Із словами вдячності від імені громади звернулись до присутніх і голова районної ради Олександр Кузуб та міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, які висловили впевненість, що відтепер надійний чотирьохколісний помічник, обладнаний всіма сучасними засобами реанімації хворих,  допоможе нашим лікарям врятувати не одне людське життя.

  — Скажу вам відверто, що наразі не кожна, навіть, обласна лікарня може похвалитися такою швидкою допомогою. Це справжній реанімобіль, оснащений найсучаснішою апаратурою для надання допомоги тяжкохворим: дихальна система, кардіостимулятори і фіблятори тощо, — коментує завідуючий анестезіології та інтенсивної терапії Шполянської центральної районної лікарні Сергій Маєтний. — Автомобіль перебуватиме у розпорядженні нашого відділення, але використовуватиметься для хворих усіх відділень ЦРЛ, які потребуватимуть транспортування до обласних медичних закладів, наприклад. Оснащенням можна користуватися і безпосередньо у відділенні, адже воно переносне. З таким реанімобілем ми матимем значно більше можливостей рятувати життя хворих.

  Звучали на урочистостях і сподівання, що гарну традицію Групи компаній ЛНЗ вітати Шполянські колективи з професійним світом такими подарунками підтримають й інші представники великого бізнесу на Шполянщині.

   А символом сподівання на гарне, світле і мирне майбутнє усієї Шполянської громади стали повітряні кульки, які запустили в небо щасливі дітлахи.

   І нехай до вас ніколи не спішить оця нова, красива машина! — підсумували наприкінці заходу ведучі.

Наталія ДАВИДЕНКО

 Довідково: 

   Загалом на придбання автомобіля екстреної (швидкої) медичної допомоги Групою компаній ЛН3 витрачено 2,5 мнлн. грн. Швидку укомплектовано сучасним обладнанням: каталкою-моноблоком, кріслом для евакуації, матрацом вакуумний, електронним аспіратором ACCUVAK з системою багаторазових контейнерів, пульсометром RAD 5, дефібрилятором ZOOL M-Series, набором для надання першої допомоги LIFE BASE III із  захисною сумкою, приліжковим утримувачем, з модулем MEDUMAT Standart і модулем Oxygen, санітарною сумкою для надання першої допомоги RESCUE-РACK в повній комплектації Resрiration та ін.