Новопризначений очільник ОДА провів нараду із керівниками районних адміністрацій

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук зустрівся із головами районних державних адміністрацій. Обговорив проблемні питання у районах області та окреслив першочергові завдання, повідомляють у пресслужбі установи.

– Незважаючи на те, що ми з вами призначені Президентом в різний час, але разом – ми одна команда. І ця команда повинна працювати як єдиний механізм для розвитку області, – звернувся до голів РДА Сергій Сергійчук.

Голова ОДА заслухав керівників райдержадміністрацій, представників структурних підрозділів, зокрема обговорили теми ремонту доріг, початку опалювального сезону, хід робіт на об’єктах “Великого будівництва”, виконання місцевих бюджетів.

Завершення об’єктів програми Президента “Велике будівництво” – одне із пріоритетних завдать, – наголосив голова облдержадмінстрації. Сергій Сергійчук дав доручення підготувати перспективні проекти кожного району, які варто першочергово реалізувати в межах програми “Велике будівництво”. А також до кінця наступного тижня керівники РДА повинні підготувати аналітичний звіт по проблематиці районів та варіанти їх вирішення.

Перший заступник голови ОДА Дмитро Ляшов зупинився на підготовці до зимового утримання доріг. За його словами, роботи по фінансуванню договорів проведені у повному обсязі.

Окремо під час наради зупинилися на епідситуації. На Черкащині спостерігається зростання кількості інфікованих на коронавірус. Область має бути готова до погіршення ситуації. Як наголосив Сергій Сергійчук, забезпечення дотримання карантинних обмежень, підготовка закладів медицини, контроль дотримання протиепідемічних заходів у освітніх установах – спільне завдання і виконавчої влади, і органів місцевого самоврядування.

Керівниця управління охорони здоров’я Лариса Кошова, поінформувала, що тимчасово на період паломництва хасидів в Умані до І хвилі медичних закладів додали Маньківську районну лікарню.

У свою чергу начальниця управління освіти Черкаської ОДА Ольга Чепка звернулася до голів РДА щодо особливого контролю дотримання протиепідемічних заходів в установах освіти. Факти інфікування коронавірусом виявили у Єрківській середній школі та трьох освітніх установах у Черкасах: школах 8, 17 і 19. Серед вишів – у Черкаському бізнес-коледжі й Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини.