Новорічний вогник для працівників сільського господарства

Справжнє новорічне свято подарували для своїх трудових колективів керівники господарств, які входять в Групу компаній «ЛНЗ». Директор ТОВ «Маяк-Агро» і ТОВ «Агропроект-Княжа» Михайло Богач та його заступники потурбувалися про те, щоб гар­ний і радісний настрій запанував у кожного працівника підприємств. Новорічний вогник зі святковою концертною програмою відбувся у передноворічні дні у Шполянсь­кому міському будинку культури, де зібралися колективи назва­них господарств. Не забули і про ветеранів праці, які до цього багато років трудилися ще у колишньому колгоспі «Маяк», на базі якого були створені нові підприємства.

— Приємно, що серед нас працюють нині і молоді фахівці з династій колгоспників, — розповідає завідуюча фермою ТОВ «Маяк-Агро» Тетяна Кунець. — Вони здобули професії і при­йшли до нас у господарство на заміну своїм батькам: Галина Га­дюченко, Ірина Крутофал, Тетяна  Полікарпова (на фото).

Весело і цікаво трударі сільського господарства провели час новорічного дозвілля. У захопливій атмосфері вони брали участь у конкурсах, різноманітних розвагах, розігрували лотереї, зустрічали Діда Мороза та Снігуроньку, колядників, співали пісень. Все це для них організували творчі працівники міського будинку культури: Лідія Поліщук, Ва­силь Стась, Алла Самойленко, гурт «Шанс» (керівник — Юрій Присяж­ний), ансамбль українських народ­них інструментів «Вечорниці» (керівник — Сергій Мель­ник). Аматорські колективи будинку культури, зібравши зорі з неба, квіти із землі, дарували присутнім пісню від усієї душі.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).