Новий кардіограф для Сигнаївської амбулаторії

Важливий для діагностики серцево-судинних захворювань апарат електрокардіограф ЮКАРД 100, вартість якого близько 60 тис. грн  отримали медпрацівники Сигнаївської сільської амбулаторії. Медобладнання вручили міський голова Сергій Кравченко та директорка КНП «Шполянський ЦПМСД» Наталія Качан.

Проводити діагностику серця новим апаратом можна як у сільському медзакладі, так і використовувати на викликах. Телеметричний модуль передачі даних, вбудований в електрокардіограф, дозволяє передавати зареєстровану ЕКГ по цифрових каналах мобільного і дротяного зв'язку у заклади первинної та вторинної ланки охорони здоров’я і оперативно отримувати кваліфіковану консультацію фахівця-кардіолога. Реєстрація ЕКГ і аналіз ЕКГ діагностичної якості дає можливість незалежно від відстані і місця знаходження пацієнта вести електронну базу.

Лікарі Сигнаївської амбулаторії раді, що сільський заклад охорони здоров’я нарешті переоснащують новим телемедичним обладнанням. Отримавши сучасний апарат медики відразу випробували його на першому пацієнті і відзначили, що з оновленою технікою робота проходитиме набагато якісніше і легше. За словами медпрацівників, село Сигнаївка багатонаселене, тому доводиться майже щодня використовувати електрокардіограф у діагностуванні серцево-судинних захворювань. Старий апарат слугував близько 14 років, відчутно зносився і часто потребував технічного ремонту.