Об’єдналися, щоб діяти: матусівські активісти прибрали ставок

Минулої суботи у Матусові громадські активісти об’єднались для того, щоб навести лад на території одного із ставків  села. Власними силами, зі своїм інвентарем зранку зібрались охочі, щоб прибрати занедбане місце.

Освічені, активні та цілеспрямовані громадяни, які можуть не лише захищати свої особисті інтереси, а й діяти на благо всього суспільства, прибирали засмічену територію, косили траву та планують облагороджувати ставок.  

Така ідея виникла, щоб створити комфортні умови для відпочинку дітям та дорослим. Поціновувачі риболовлі планують тут створити спілку риболовів, щоб об’єднатись для розвитку любительського та спортивного рибальства.

— Об’єднати людей заради хорошої справи — найпростіше. Матусівці гуртуються заради спільної проблеми і це добре, — коментує активістка Марина. – Ми співпрацюємо колективно заради створення чогось нового. Хочемо, щоб люди почали спілкуватись та взаємодіяти. Щоб чітко розуміли, якщо вони чогось захочуть, то зможуть цього досягти. Тож не лише організовуємо прибирання на цьому ставку, а й плануємо облагородити його, зробити затишним і безкоштовним місцем для відпочинку. Щоб у вихідні кожен міг прийти на цю територію відпочити чи порибалити.