ОБЕРЕЖНО! У діючого мера з’явилися двійники!

Виборчі перегони у Шполі все більше набирають скандальних рис. «Опозиційний блок» та Радикальна партія Ляшка, які на минулих місцевих виборах набрали по усій Шполі лише 179 та 463 голоси відповідно, вирішили відкусити шмат рейтингу від лідера цих виборів, кандидата на посаду голови Шполянської об’єднаної територіальної громади, діючого мера Шполи Сергія Кравченка, який впевнено має 67% підтримки шполян.

      «Опоблоківці» – реваншистський та проросійський клон Партії Регіонів і «вилоносці» Ляшка вдалися до випробуваних брудних політичних технологій та в останній день реєстрації кандидатів на голову територіальної громади подали на реєстрацію від своїх партій нікому не відомих вихідців з Кіровоградщини Андрія Кравченка та Сергія Кравченка – однофамільців діючого мера. Це ж як треба боятися програти вибори, щоб шукати однофамільців навіть по іншим областям!?

      Невже, «опоблоківці» та «радикали» дійсно думають, що шполянський виборець настільки дурний, що не зможе відрізнити під час голосування нинішнього міського голову Шполи Сергія Володимировича Кравченка від, нікому невідомих хлопців – 1993 та 1989 років народження. Таких молодих, що сподіватись на обізнаність в особливостях Шполи, її людей та їхніх проблем навіть не доводиться. Це ж як хочеться надурити нас із вами,  аби отримати ті кілька процентів, що зможе спричинити плутанина при підрахунку голосів.

      Адже, ні для кого не секрет, що така тактика використовується лише у випадку намірів опонентів потенційного лідера виборів заплутати виборця та відтягнути в нього голоси, сподіваючись на неуважність громадян і поспіх при заповненні бюлетенів.

     Тут хочеться просто нагадати тим самим «опоблоківцям» і окремим ділкам від політики, кому ми «завдячуємо» сьогодні тією страшною війною на Сході нашої держави, яку фактично розв’язали колишні регіонали, а нині, перефарбовані демократи з «Опозиційного блоку», що в тісній зв’язці з дружніми партіями і надалі продовжують доводити Україну до зубожіння.

     Але маємо, те що маємо… У виборчому бюлетені можемо мати аж шість Кравченків, адже крім діючого мера та кандидатів від «Опоблоку» та «Радикалів» на вибори зареєструвались ще три кандидати із прізвищем Кравченко – і всі не місцевого походження.

      Тож, будьмо уважними, коли читатимемо виборчий бюлетень, та не дамо «чорним» політтехнологам маніпулювати нашою свідомістю та голосами.