Обрано нового голову Народної ради Шполянського району

19 липня на загальних зборах Народної ради Шполянського району було задоволено заяву про складання повноважень голови організації і вихід з ради Віктора Слюсаря. Шляхом голосування члени ради обрали нового очільника, яким став Ігор Зачепа.

На запитання кореспондента газети «Шполяночка+», які пріоритетні цілі Народної ради будуть на найближчий час, Ігор Миколайович відповів:

— Народна рада в першу чергу створена на втілення ідей Євромайдану, забезпечення позитивних і якісних демократичних змін в українському суспільстві. Тому найголовнішою нашою метою є боротьба з найменшими проявами корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органах, запровадження ефективного громадського контролю за потоком бюджетних коштів. І, головне, щоб викритих у зловживаннях осіб було відповідним чином покарано (справа з дорогою фарбою для освітянських закладів буде логічно довершена). Сподіваюсь налагодити співпрацю з усіма об’єднаннями громадян району, які прагнуть змін на краще, побороти негативні явища в суспільстві. Користуючись такою нагодою тримати зв'язок з громадою, надаю електронну адресу для зворотного зв’язку з усіма громадянами, котрі небайдужі до життя нашої громади: rada-narodna@ukr.net тел.: 5-22-77.

Ганна ШВЕЦЬ