Очільник Шполянської громади вручив ветерану російсько-української війни газовий котел

Днями Олег Кошовий, в.о. міського голови Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади, вручив Олегу Пилипенку, ветерану російсько-української війни, цінний подарунок — газовий котел. Реалізувати цю доброчинну справу напередодні опалювального сезону допомогли благодійники, які побажали залишитися невідомими.

"Вдячні представникам соціально відповідального бізнесу за чуйність, щедрість, уміння творити добро, а також внутрішню силу! Подібні ініціативи турботи місцевих приватних підприємців, керівників підприємств харчової промисловості чи аграріїв, пересічних мешканців громади про тих земляків, які на фронті, і про воїнів, котрі повернулися з поля бою, повинні бути джерелом натхнення для кожного з нас", — говорить очільник громади.

Олег Пилипенко — шполянин, який став на захист нашої країни ще у 2015 році. Сержант, командир протитанкового відділення 3-го механізованого батальйону Президентської бригади А 0222. Брав участь у боях на околицях Києва, потім — у Новопавлівці й Великій Новосілці (Донецька обл.), а також на Запорізькому напрямку. Демобілізований у 2023 році за сімейними обставинами.

За інформацією Шполянської міської ради