Одинадцятикласники міських шкіл відсвяткували випускний вечір

28 травня у Шполі відбулося міське свято випускників. Цьогорічні випускниці вражали шполян, котрі з нетерпінням чекали їхньої появи, вишукани­ми вбраннями та елегантними зачісками, а хлопці — солідними костюмами.

Майже увесь день у Шполі йшов дощ. Однак надвечір травневе сонце теплими променями осяя­ло шлях шполянських випускників центром міста, та разом з тим, стежину у самостійне життя.

Святковий захід пройшов на площі Героїв Май­дану. Привітати колишніх школярів завітали пред­ставники влади: міський голова Сергій Кравченко, голова райдержадміністрації Володимир Потапен­ко, голова районної ради Олександр Кузуб, началь­ник відділу освіти Павло Вербівський, представники відділу освіти та районного методичного кабінету, керівники та педагоги шкіл, батьки, жителі міста.

— Сьогодні ви отримуєте один із найважливіших документів — атестат про середню загальну освіту. Він — своєрідна відправна точка, пропуск у до­росле життя. І саме з цим пропуском ви вирушете в самостійну життєву подорож. Але яку б дорогу ви не обрали, завжди любіть рідну землю і рідну мову, поважайте працю і знання, прагніть до до­бра та справедливості. І будьте певні: ваша енергія і патріотизм, освіченість і висока культура вкрай необхідні нашому місту. Ніколи не заспокоюйтесь на досягнутому! Прагніть стати кращими, будьте успішними! Нехай ваш оптимізм і молодість допомо­жуть вам подолати всі перешкоди! Удачі, звершення всіх надій і досягнення поставлених цілей! — звер­нувся до випускників Сергій Кравченко.

А голова районної ради Олександр Кузуб поба­жав випускникам бути патріотами своєї Батьківщини, пам’ятати, що за наше майбутнє поклали голо­ви чимало українців і ще чимало земляків воюють проти терористів за цілісність і незалежність нашої України, за наше мирне життя.

Також представники міської та районної вла­ди вручили випускникам нагороди за вагомі успіхи в навчанні та перемоги в обласних і загальноукраїнських конкурсах та змаганнях.

Цього дня колишні школярі вже традиційно по­клали квіти до підніжжя пам’ятника Тараса Шевчен­ка та пам'ятного знака Героям Небесної Сотні.

Завершилися урочистості прощальним вальсом випускників і злетом жовтих і блакитних повітряних кульок у небо.

Батьки випускників міських шкіл висловлюють подяку Шполянській районній державній адміністрації, районній та міській радам, директору ПАТ «Шпо­лянське автотранспортне підприємство №17150» Віктору Сушку, керуючому Шполянським відділенням банку «Райффайзен банк Аваль» Вадиму Логвінову, приватним підприємцям Аллі Бабенко, Петру Комару, Миколі Підмогильному, Віктору Чаплі, Тамарі Фаленді, керівнику апара­ту райдержадміністрації Любові Бакалині за надану фінансову підтримку для організації міського випускного вечора. Цей незабутній день запам’ятався шполянам урочистою хо­дою одинадцятикласників під супровід духового оркестру, малиновим передзвоном шкільних дзвінків, щирими сло­вами побажань керівників району й міста, граційними ру­хами вихованців відомих на Шполянщині танцювальних колективів «Барвінок», «Еліт», переконливою патріотичною композицію дзвінкоголосих учасників вокально-театральної студії «Сузір’я» та незабутнім вихором непідробних емоцій шкільного вальсу у виконанні 120-ти випускників. Повітряні кольорові кульки як символ прощання з безтурботним ди­тинством, паперові голуби й пелюстки троянд з пневмохло­павок злітали в небо разом з юнацькими мріями про щасливе та світле майбуття.

Фоторепортаж Віктора КРАВЧЕНКА.