Одноосібників лякають «Урожаєм»

Добровільна сплата податків — це показник рівня нашої соціальної та громадянської культури. І якщо ми прагнемо, щоб Україна стала розвиненою європейською державою, то ми повинні розуміти, що є пряма залежність між сплатою податків і нашим добробутом. На жаль, ще не всі платники податків добровільно декларують та сплачують податки.

Так вважає голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, який зазначив на планувальній нараді райдержадміністрації, що не всі сумлінно сплачують податки до бюджету у районі, зокрема, одноосібники, які самі обробляють свої земельні паї та паї своїх родичів. Тому з метою виявлення резервів надходжень до бюджету потрібно активізувати операцію «Урожай-2016».

Це мобільна бригада, до складу якої входять податківці, інспектор з праці, працівники служби зайнятості та управління праці та соціального захисту населення, яка проводить рейди на полях сільськогосподарських підприємств з метою виявлення неоформленої найманої праці та встановлення реальної заробітної плати, порушень при розрахунках за паї (обробка земельних паїв без укладення договорів оренди), залучення до декларування доходів осіб, що надавали механізовані послуги по обробці землі.

Наталія ДАВИДЕНКО.