ОФІЦІЙНЕ ЗВЕДЕННЯ: першою в 2018-му році на Шполянщині народилася дівчинка

Ніч без надзвичайних ситуацій

Ані пожеж, ані аварій, — так благополучно обійшлися новорічні святкові дні для Шполянщини і двох об’єднаних територіальних громад. За словами начальника районного відділу ГУ МНС у Черкаській області Олександра Пластуна, жодної надзвичайної ситуації в новорічну ніч не трапилося.

Дебоширили лише п’яниці

 Жодних кримінальних правопорушень впродовж 31 грудня – 1 січня на території  Шполянського району та двох громад не сталося. Про це повідомив заступник начальника Шполянського відділу поліції Вадим Різник.

— Добре, що святкові дні пройшли без особливих надзвичайних випадків, — каже Вадим Олексійович. — Однак працівникам поліції відпочивати на роботі не доводилося через дрібні дебоші з боку п’яниць.

Залишили малюка в колясці посеред вулиці

За повідомленням головного лікаря Шполянської центральної лікарні Василя Уманця, новорічна ніч у Шполянському районі минула без трагічних наслідків: важко травмованих громадян, на щастя, у лікарні не зареєстровано, за винятком одного чоловіка, який отримав невелику побутову травму. Однак трапилася інша неприємна історія на вулиці Івана Гончара у Шполі: молоді батьки, напевно, в результаті конфліктів на ґрунті алкогольного сп’яніння (саме така причина в першу чергу спадає на думку), залишили надворі самого в колясці 1,2-річного малюка! Небайдужі шполяни, які випадково натрапили на таку незвичайну знахідку, відвезли дитя до лікарні, де йому надали належних порятунок від перемерзання.

Першою в 2018-му році на Шполянщині народилася дівчинка

За повідомленням заступника головного лікаря Шполянської центральної районної лікарні Валентина Михайленка, 1 січня 2018 року у пологовому відділенні Шполянської ЦРЛ народилася одна дівчинка. 

Всі, хто довіряє народним прикметам, вже пов’язали цю новину із оптимістичним знаком — надією на завершення війни в Україні.

Наталія ДАВИДЕНКО