ОФІЦІЙНІ НОВИНИ

Андрій Парубій заборонив
депутатам виступати російською мовою

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заборонив депутатам виступати російською мовою. За словами Парубія, законодавство вимагає, щоб депутати виступали тільки українською мовою, пише unn24.com.ua.

«Я звертаюся до всіх народних депутатів, нагадуючи закон України, що у Верховній Раді ми виступаємо державною українською мовою... Готуючись до виступів, пам’ятайте закон України», — заявив Парубій. За його словами, законодавство вимагає, щоб депутати виступали тільки українською мовою. Жоден із присутніх в залі депутатів, в тому числі представники «Опозиційного блоку», не посмів заперечити Парубію.

В Україні готується проект справедливої
пенсійної системи

Уряд працює над тим, щоб зробити справедливою пенсійну систему, і здійснить це, як тільки для цього будуть достатні ресурси від економічного зростання. Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час «Години запитань до уряду» у Верховній Раді України у п'ятницю.

— Ми маємо спільно з вами напрацювати такі рішення, які дадуть можливість людям отримати нормальну і мінімальну пенсію, і середню пенсію. Ми сьогодні дуже серйозно над цим питанням працюємо. Для цього потрібні додаткові ресурси. Як тільки у нас з'явиться хоча б один відсоток того, щоби змінити цю систему і зробити її справедливою, ми спільно з вами це зробимо, — заявив прем'єр-міністр.

Голова уряду зауважив, що необхідно зважено підійти до зміни пенсійної системи країни, що, за його словами, створила умови для тотальної бідності українських пенсіонерів. Прем'єр-міністр нагадав, що з 1 грудня соціальні стандарти будуть збільшені на 10%.