Оголошення про набір громадян України на військову службу за контрактом у Збройних силах України

З метою виконання завдань відновлення боєздатності Збройних сил України Шполянський районний військовий комісаріат Черкаської області проводять набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом і резерву Збройних сил України, до навчальних військових частин радіорозвідки (обов’язкове знання комп’ютера), Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Також до навчальних військових частин проводиться набір жінок з медичною освітою для військової служби за контрактом віком від 19 до 50 років.

Військовослужбовцям Збройних сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено від 7000 до 12000 грн., одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.

Бонус за підписання контракту

Військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога в таких розмірах:

- особам рядового складу — 8 мінімальних заробітних плат (11024 грн.);

- особам сержантського і старшинського складу 9 мінімальних заробітних плат (12402 грн.);

- особам офіцерського складу — 10 мінімальних заробітних плат (13780 грн.).

Починаючи з 2016 року військовослужбовцям виплачуватиметься доплата за безпосереднє перебування в зоні антитерористичної операції (АТО) в сумі 3 мінімальних зарабітних плат. Станом на 1 січня 2016 року мінімальна заробітна платня в Україні складає 1378 грн.

Звертатись на адресу: м. Шпола, вул. Соборна, 31, Шполянський РВК або телефоном №5-22-28.