Оголошено конкурс на лауреата літературної премії імені Олекси Влизька

   17 жовтня 2017 року оголошено конкурс на здобуття літературної премії імені Олекси Влизька, заснованої 2008 року Шполянською районною держадміністрацією та Шполянською районною радою з нагоди 100-річчя з дня народження талановитого поета-земляка Олекси Влизька (1908-1934) та з метою вшанування його пам’яті й популяризації творчості.

Премія присуджується професійним і непрофесійним літераторам за високохудожні твори, сповнені життєствердності й духу новаторства, спрямовані на розвиток духовності, побудову незалежної демократичної України.

   Прийом робіт на конкурс закінчується 25 грудня. Підбиття підсумків конкурсу завершується до 5 лютого. До участі в конкурсі допускаються книги, збірки чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, що вийшли з друку за останні 3 роки, не відзначені іншими преміями. Мова видання — українська. Список літературних творів, поданих на конкурс, публікується в пресі, протягом грудня і січня проводиться їх громадське обговорення. Право висунення робіт на здобуття Премії мають колективи творчих спілок, організацій, установ, навчальних закладів, громадських об’єднань, засоби масової інформації за згодою автора.

   Кожна з організацій може представити на здобуття Премії одну чи декілька книг або збірок одного автора. Організація, яка висуває кандидатуру на здобуття Премії, подає до конкурсної комісії такі документи:

1) офіційне подання про участь у конкурсі того чи іншого претендента, в якому формулюються мотиви висунення і дається коротка характеристика твору;

2) п'ять примірників представленого твору чи творів;

3) протокол, або витяг із протоколу зборів про відповідне колективне рішення щодо висунення робіт на здобуття Премії;

4) рецензії, відгуки чи публікації в пресі, за їх наявності.

   Премія присуджується один раз на рік до дня народження Олекси Влизька — 17 лютого і вручається на Шполянщині під час проведення культурно-мистецьких заходів до дня його народження.

   Переможцям конкурсу присвоюється звання «Лауреат літературної премії імені Олекси Влизька» із врученням Диплома та грошової винагороди в сумі 5000 гривень.

   Твори на конкурс надсилати за адресою: 20603, Черкаська обл., м. Шпола, вул. Лозуватська, 62. Відділ культури і туризму РДА.

Конкурсна комісія