Охайні присадибні ділянки — запорука благоустрою в об’єднаній громаді

Що таке успішна громада? Успішна громада — це люди, задоволені власним добробутом, комфортним та змістовним життям. І не лише тоді, коли освітлені вулиці і рівні дороги, кваліфіковані та відповідальні працівники місцевої ради, а й тоді, коли  самі мешканці громади турбуються про благоустрій рідної місцевості. Це коли не десь далеко, а там, де ми живемо, самі влаштовуємо рівень життя — чисті парки, охайні площі, і головне, присадибні території і власні подвір’я.

Як приклад, на фото присадибна територія у місті Шпола по вулиці Івана Гонти – викладена брукована плитка біля двору слугує людям як тротуар. Ми не знаємо власників цього будинку, але точно бачимо, що завдяки таким людям громада зможе досягти успіхів у сфері покращення благоустрою.

Перед владою стоїть багато питань, вирішення яких залежить від наповнюваності міського бюджету, а інших, таких наприклад, як дотримання правил благоустрою нашого міста і сіл, від громадянської позиції кожного жителя громади. Від того, на скільки свідомо та патріотично кожен з нас проявить себе в облаштуванні нашого спільного дому, адже ми одна родина, яка разом повинна господарювати та наводити лад.