Олімпійський осередок Черкащини оголошує конкурс зимової спортивної фотографії серед дітей та дорослих

Взимку можна не менш цікаво та спортивно проводити час на свіжому повітрі, ніж влітку. Олімпійському осередку Черкащини стало цікаво, наскільки активно черкащани проводять свої зими. Це можуть бути пробіжки, пірнання в крижану воду, гра в сніжки, катання на гірках чи інші зимові активності, які дозволяють корисно та в русі проводити дозвілля на вулиці в зимовий період, до того ж в період пандемії.

Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області оголошує новий конкурс – зимової спортивної фотографії. 

Взяти участь у ньому можуть всі охочі. Найоригінальніші, найяскравіші та найспортивніші фотографії стануть переможцями конкурсу, а їхні автори отримають відзнаки та олімпійські подарунки. Фотороботи приймаються до 28 лютого 2021 року. 

Умови конкурсу прості та доступні кожному. 

Конкурс проводиться в двох вікових категоріях: 

- учасники до 16 років;

- учасники старші 16 років. 

Сюжети світлин мають будуватися навколо таких тем: Олімпійський рух, фізична культура, спорт, активне дозвілля тощо, але обов’язково взимку на свіжому повітрі. 

Всі фотографії, які подаються на конкурс, мають бути зробленими протягом зими 2020-2021 року, оригінальними і вільними від прав третьої сторони.

Надсилати фото потрібно на: електронну адресу cherkassy-nok@ukr.net. Також необхідно вказати: ім’я та прізвище фотографа, вік фотографа, контактний номер телефону, а також дату та місце, де було зроблено фото.

Всі фотографії повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам: файл у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів; колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.