Оновлений ЦНАП: сучасні меблі та оргтехніка за підтримки Програми «U-LEAD з Європою

ЦНАП Шполянськоої ОТГ оновився. Нещодавно, завдяки виграному гранту за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», працівники відділу отримали новенькі меблі та оргтехніку.

Шполянська громада самостійно зробила капітальний ремонт приміщення за дизайн-проектом Програми, облаштувала ЦНАП, враховуючи потреби людей з інвалідністю. А згідно з програмою центр було забезпечено сучасними меблями та технікою, організовано 8 робочих місць, робоче місце для відвідувачів, зону очікування. З’явився дитячий куточок та громадська приймальня.

Міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, який завітав до відділу, поділився враженнями від спілкування з відвідувачами.

— Ознайомився з перебігом реалізації проекту оновлення ЦНАПу (облаштування) за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Також поцікавився у відвідувачів, чи подобається їм обслуговування та зміни, які відбулися в приміщенні.

Адже хочу, щоб жителі нашої громади відчули позитивні зміни у процесі отримання адміністративних послуг (а їх на сьогодні вже понад 150), насамперед завдяки якісному та швидкому обслуговуванню персоналом, функціонуванню сучасних електронних сервісів, зручному та комфортному середовищу.

Очікуємо встановлення програмного комплексу «Вулик» та допрацьовуємо деякі технічні моменти.

Хоча підготовка та реалізація проекту і затягнулися майже на 2 роки, в результаті ми отримали осучаснений належний ЦНАП.