Опорна лікарня: на передовій у боротьбі з епідемією – молоді медики

У боротьбі з коронавірусною пандемією, її поширенням та проявами в Україні, і на Шполянщині зокрема, передову лінію оборони забезпечують медичні працівники, більшість з яких –  молодь, якій доводиться працювати у надскладних умовах. 

Сьогодні в КНП «Багатопрофільна лікарня імені братів М.С. та О.С. Коломійченків» функціонують відділення та структурні підрозділи, надається планова та невідкладна медична допомога, проводяться операції, приймаються пологи. Завдяки небайдужості та розумінню проблем медицини з боку місцевої влади, за кошти державного та місцевого бюджету для лікарні закуплене нове високоякісне обладнання, що дало змогу лікарям-хірургам КНП успішно провести дві надскладні операції. Нещодавно премією наших славних земляків – братів М.С. і О.С. Коломійченків відзначено роботу колективу неврологічного відділення, який гідно виконує свою роботу.

Оскільки  Шполянська лікарня є опорною у боротьбі з коронавірусною інфекцією, то сьогодні їй доводиться працювати на повну потужність, а  на медиків Шполянщини покладаються надзвичайні завдання, з якими вони гідно впоруються.  

– За проведену велику роботу з формування, розгортання та створення умов  для роботи і відпочинку бригад, для надання медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію, хочу відзначити людей з гарячими серцями, небайдужих, завзятих, справжніх професіоналів своєї справи: медичного директора Валентина Михайленка, головну медичну сестру Тетяну Микитенко, сестру медичну Людмилу Збризьку, – зазначає директор КНП «Багатопрофільна лікарня імені братів М.С. та О.С. Коломійченків» Василь Уманець. – Не рахуючись із часом, який вони могли б провести зі своїми  сім’ями, вірні клятві Гіпократа, у складі бригад для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 вахтовим методом працюють лікарі Юрій та Віолетта Голуби, лікар-інфекціоніст Галина Поліщук, молоді спеціалісти, які щойно переступили поріг лікарні після закінчення медичних вузів: Юлія Трохимець, Вікторія Мороз, Святослав Осаула, Анастасія Маштепа; медичні сестри Людмила Білоус, Яна Марцевич, Маргарита Гудзь, Ольга Коваленко, Алла Франкевич, Ірина Кардаш, Олена Золотоверха, Юлія Панасенко; молодші медичні сестри: Людмила Тулуман, Людмила Бабій, Наталія Байденко, Галина Пащенко, Алла Литвин, Галина Курій, Оксана Обідзінська, Тетяна Вартанян.

З понеділка до роботи приступила  друга бригада лікарів-анестезіологів на чолі з молодим лікарем-анестезіологом Олександром Маєтним. 

Сьогодні у Шполянській  лікарні перебуває 15 хворих на COVID-19, сюди привозять хворих із сусідніх районів –  Ватутіного, Городища, Корсунь-Шевченківського, Звенигородки. Як зазначає директор лікарні, працювати медикам сьогодні важко, тож хочеться, щоб і шполяни  з розумінням ставилися до їхньої роботи в цих надскладних умовах.