Оригінальна фотосесія на рекламу футболу

   Щоб довести, що заняття футзалом позитивно впливають на дівчат, тренер-викладач Шполянської ДЮСШ Віталій Гончаренко ініціював проведення фотосесії.

   На сайті ФК «Жайвір» (Шпола) опубліковане оригінальне звернення тренера ДЮСШ (Шпола) Віталія Гончаренка, яке передрукував і обласний сайт «Черкаський спорт».

  «Ми зіткнулись з проблемою при наборі дівчаток у підготовчі групи, для занять футзалом. При чому, як виявилось, проблема досить серйозна. І полягає у хибній думці, яка часто стає причиною відмови від тренування. Існує думка, переважно у мам і особливо бабусь, що заняття футболом негативно впливають на жіночість, приводять до перекачування ніг, викривлення і тому подібному... Для переконання у протилежному дівчатка, які зараз тренуються, вирішили це спростувати. Вважаю, що це їм вдалось, якщо у формі вони виглядають як спортсменки, то у повсякденному житті їх важко відрізнити по зовнішності від дівчаток, які не відвідують ДЮСШ.

   Звичайно, тренування лише позитивно впливають на фізичний розвиток. Тож запрошуємо дівчаток до нас на тренування!» — написав Віталій Гончаренко під фотосвітлинами юних футболісток.