«Осінній ярмарок» завітав до дитячого садка

Що таке ярмарок? Хто з нас, українців, не знає, що це? Мабуть таких немає. Це свято — наша особливість. Свято спілкування і веселощів, продажу товарів та гарного настрою.
Тож, наслідуючи українські народні традиції, в дошкільному навчальному закладі №1 «Ялинка» відбулося свято «Осінній ярмарок».

Дійство розпочалося з хороводу «Щедра осінь», що створило атмосферу святкового настрою. Лунали українські пісні, веселі жартівливі вірші, діти вітали гостей таночками «Осінній дощик», «Городня хороводна» та ще й гралися в різноманітні ігри та ігри-естафети «Збери врожай», «Хто швидше збере горішки» і «Хто сильніший». Дуже зворушливим та яскравим був таночок «Ди-воквітка», який виконали дошкільнята старшої групи «Барвінок». Всіх гостей та дітей розважали головні герої свята: Дід, Баба, Явтух, які рекламували та продавали свій товар. Закінчилося свято піснею «Як на нашій «Осінній ярмарок» завітав до дитячого садка
Україні», якою прославляли український край з його щедрим врожаєм.

Учасники ярмарку мали змогу переглянути виставку творчості «Фантазерка осінь», яку організували педагоги з вихованцями та їхніми батьками.

Цей яскравий захід дав багато позитивних емоцій та піднесений настрій всім учасникам та гостям.

Хочеться подякувати організаторам свята: музичному керівнику ДНЗ І.М.Мошенській, вихователям старшої групи «Барвінок» Н.М. Слабошпицькій та А.Є.Роєнко, вихователям середньої групи «Малятко» Л.Л.Васильченко та М.В.Петрухіній, які доклали чимало зусиль для того, щоб свято для малечі та гостей було веселим та цікавим.

Людмила ДЕРИШ, вихователь-методист ДНЗ №1 «Ялинка».